top of page

Przełomowe pomysły biznesowe

ZAPRASZAMY NA POKŁAD FIRMY

PRONATAN

Witaj na stronie firmy Natan Zieliński PRONATAN, dostarczającej nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania w Internecie. Nasze usługi zostały już doceniona przez liderów rynku, a nasz skalowalny model biznesowy wyznacza trendy dla standardów branżowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejrzyj naszą stronę i skontaktuj się, jeśli będziesz chciał nawiązać współpracę. 

1-0H_EnyfRtcEKKUm3hz4C_Q.jpeg
softmaker_office_2018_hero (1).jpg
Współczesna konferencyjnym

Kim jesteśmy

Zlokalizowana w Krakowie firma Natan Zieliński PRONATAN prowadzi swoją działalność od 1 listopada 2006 roku. Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem tworzącym rozwiązania, które pomogą rozwinąć Twój biznes. Planujemy, projektujemy i wdrażamy narzędzia, przyspieszające pracę Twojej firmy. Każdego dnia pracujemy z klientami z różnych branż prowadząc projekty w całej Polsce i w innych krajach. Budowaliśmy nasze rozwiązania, dokładnie ucząc się potencjalnych klientów i ich oczekiwań. Wiemy, jak analizować te informacje i dostosowywać naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynku. Dlaczego nie dołączysz do naszej szybko rosnącej bazy klientów?

Obszary działalności

Płatności mobilne.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu płatności SMS premium rate, ivr premium oraz direct carrier billing. Oferujemy najwyższe prowizję w Polsce.

Marketing afiliacyjny

Chcesz zwiększać sprzedaż? Świetnie! Chcesz promować swój sklep internetowy lub swoje usługi w wielu miejscach jednocześnie? Nie płać za reklamę ani złotówki! Rozliczamy się za efekt (prowizja za sprzedaż z naszego polecenia).

Serwisy Internetowe

Masz pomysł na dochodowy serwis Internetowy? Pomożemy Ci go zrealizować i dotrzeć z nim do milionów użytkowników w zamian za udział w projekcie.

e-commerce

Firma Natan Zieliński Pronatan pośredniczy w sprzedaży przez Internet usług i produktów m.in. w takich branżach jak: telefonia komórkowa, płatna TV,  dostęp do Internetu, finanse, meble, surowce opałowe. Zamawiając produkty lub usługi za naszym pośrednictwem niejednokrotnie można skorzystać z promocji niedostępnych bezpośrednio u sprzedawcy.

 

Import i sprzedaż motocykli 

Specjalizujemy się w imporcie z USA chopperów i cruiserów, ale w ofercie mamy też quady i skutery wodne. Możemy również rozważyć zakup nietypowych maszyn. Wszystkie nasze pojazdy maja pełen komplet dokumentów potrzebnych do zarejestrowania na terenie Polski.

Kolportaż

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy profesjonalny i skuteczny bezadresowy kolportaż materiałów reklamowych. Prowadzimy również dostarczanie korespondencji pod wskazany adres.  więcej o kolportażu >

biuro3_edited_edited
Analizując dane
Karta Kredytowa:
Telewizja satelitarna i kablowa
Network Hub and Cable
Motocykl-Dark-Tło
Karta SIM Wypożyczalnie
poczta
"Nigdy nie osiągnięto niczego wielkiego bez entuzjazmu."

RALPH WALDO EMERSON

bottom of page